poniedziałek, 6 lipca, 2020

You are here: / Gotowanie / Dieta w chorobach wątroby i Dieta odkwaszająca

Dieta w chorobach wątroby i Dieta odkwaszająca

Dieta w chorobach wątroby i Dieta odkwaszająca
1 vote, 4.00 avg. rating (56% score)

Dieta odkwaszająca i dieta w chorobach wątroby

Niech wątroba odetchnie

Mam dosyć lekarzy i lekarstw. Wszystko kosztuje majątek i sporo… zdrowia. Tak, to prawda – choroby fizyczne przyczyniają się również do cierpienia psychicznego. To tylko potęguje moje nieszczęście. Powiem tylko tyle, że cierpię na poważne schorzenie wątroby. Nie chcę się tu wdawać w szczegóły. Chcę zmienić swoje życie, by poprawić swoje zdrowie.
Przeszukałem już chyba cały internet. Znalazłem dziesiątki sposobów zdrowego odżywiania i jeszcze więcej cudownych diet. Ale od czego zacząć? Na początek interesuje mnie dieta odkwaszająca. Chciałbym oczyścić cały swój organizm, który przez ponad czterdzieści lat faszerowałem zakwaszającym jedzeniem. Potem chciałbym wprowadzić w życie jakąś specjalną dietę ukierunkowaną na moją dolegliwość.
Według wszystkich lekarzy, których odwiedziłem ogromne znaczenie ma dieta w chorobach wątroby. Bez zmiany odżywiania na całe życie nie można nawet marzyć o sukcesie. Wierzę, że dam radę. Już dawno temu odstawiłem alkohol i papierosy. Teraz nadszedł czas na słodycze.

Zobacz także:

YOU MIGHT ALSO LIKE