poniedziałek, 6 lipca, 2020

You are here: / Gotowanie / Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe
1 vote, 10.00 avg. rating (86% score)

Z największą przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o otwarciu naszej nowej restauracji. Oferujemy Państwu bardzo smaczne posiłki kuchni dalekiego wschodu, w tym kuchni bałkańskiej, japońskiej i chińskiej przygotowywane przez kucharzy, którzy kształcili się w najlepszych restauracjach Japonii, Chin, a także w Indiach.
Smaczne jedzenie serwujemy w nastrojowych i komfortowo wyposażonych wnętrzach, w których motywem przewodnim wystroju jest Daleki Wschód. Wizyta w naszej restauracji to podróż do dalekich krain. Zapewniamy bardzo miłą i nastrojową atmosferę oraz najwyższej jakości obsługę.
U nas zjedzą Państwo każdy posiłek dnia. Proponujemy Państwu dodające siły i energii śniadania, sycące obiady i lekkie kolacje. Organizujemy również wszelkie imprezy okolicznościowe, w tym między innymi wesela, komunie, chrzciny i imieniny. Do Państwa dyspozycji możemy przygotować salę nawet dla pięćdziesięciu gości.
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo galerię zdjęć naszej restauracji oraz aktualnie obowiązujące menu.

Zobacz także:

YOU MIGHT ALSO LIKE